مسابقه ایده شوی استارتاپی به صورت آنلاین برگزار شد.

۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۳ کد : ۲۲۱۱۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان ، مسابقه "ایده شو" با محوریت گردشگری، صنایع دستی علوم و فنون دریایی و شیلات با حضور ۱۴ تیم از اعضای مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان به میزبانی مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری کارن در تاریخ ۵ مردادماه ۹۹ برگزار شد و نفرات اول تا پنجم در این مسابقات با رای داوران جهت شرکت در رویداد بزرگ استارتاپ دمو انتخاب شدند.
مسابقه ایده شوی استارتاپی به صورت آنلاین برگزار شد.

صدیقه مظفر، مدیر مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان با بیان اینکه گام اول در تولید یک محصول، مسابقات ایده شو است، افزود: پس از ارائه ایده، تیم‌سازی و شبکه‌سازی در تولید یک محصول نقش مهمی دارد که می‌توانیم این کار را از طریق استارت آپ‌ها انجام دهیم.

هانیه طالبی، داور این دوره از مسابقات نیز با تاکید بر اینکه ایده باید قابلیت اجرا داشته باشد، اظهارکرد: ایده باید منطقی، جدید و از نظر هزینه به صرفه باشد.

وی افزود: انتظار داریم که برندگان این مسابقه بتوانند نظر سرمایه گذاران در رویداد بزرگ استارتاپ دمو را جلب کنند و تا انتها با انگیزه بیشتری کار خود را پیش ببرند و باید توانایی عبور از نابسامانی‌هایی که در حوزه‌های مختلف وجود دارد را داشته باشند.

در این مسابقه پنج ایده بعنوان ایده برتر انتخاب شد و جهت حمایت از تیم ها و جذب سرمایه گذار بعنوان ایده های منتخب جهت شرکت در رویداد استارتاپ دِمو انتخاب شدند.

 


نظر شما :