برگزاری مجازی ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش در جهاددانشگاهی هرمزگان

ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش جهاددانشگاهی هرمزگان

۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۲۵ کد : ۲۷۱۸۶ عمومی
ویژه‌برنامه‌های هفته پژوهش جهاددانشگاهی هرمزگان

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان از برگزاری ویژه‌برنامه‌ مجازی به مناسبت هفته پژوهش در این دانشگاه خبر داد.

حمید یاسی پور طهرانی در گفت‌وگو با روابط عمومی جهاد دانشگاهی، علت برگزاری غیرحضوری برنامه‌های این هفته را شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و گفت: امسال برنامه‌های هفته پژوهش متفاوت از سال‌های گذشته اجرا شد.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان ابراز کرد:امسال هفته پژوهش و فناوری را در شرایطی آغاز شد که همگان در سرتاسر جهان، در حال پژوهش جهت راهی جهت مقابله با این ویروس بودند و این امر نشان دهنده جایگاه والای پژوهش در زندگی دارد.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته پژوهش، روز شمار این هفته را از ۲۲ تا ۲۷ آذرماه اعلام کرد: هفته پژوهش و فناوری امسال به مدت یک هفته برگزار شد.

یاسی پور اصول فنون مذاکره در کسب و کار، برند سازی، اصول و قواعد بازار یابی و فروش و  برگزاری نشست آنلاین به منظور برسی طرهای فناورانه جهت پذیرش درمرکز رشدو واحدهای فناور و نشست هماهنگی جهت رفع مشکلات فناوران مستقر در مرکز رشد و واحد های فناور را از دیگر برنامه‌های هفته پژوهش در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه جهاد دانشگاهی برشمرد.

 یاسی پور در  پایان تحقیق و پژوهش  ابزاری ارزشمند  و توانمند در راستای حل مشکلات جامعه دانست و گفت: پژوهش یکی از اساسی‌ترین نیازها اصلی جامعه برای نیل به پیشرفت و توسعة همه جانبه یک کشور دانست.


نظر شما :