جهاددانشگاهی هرمز گان؛

برگزاری وبینار «باشگاه تعاون و کارآفرینی» در جهاددانشگاهی هرمز گان

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۲۶ کد : ۲۹۳۳۳ عمومی
وبینار «باشگاه تعاون و کارآفرینی» از سوی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و با حضور مدیران و نخبگان تعاون در جهاددانشگاهی هرمزگان به صورت انلاین برگزار شد.
برگزاری وبینار «باشگاه تعاون و کارآفرینی» در جهاددانشگاهی هرمز گان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی وبینار «باشگاه تعاون و کارآفرینی» از سوی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و با حضور مدیران و نخبگان تعاون ،  با هدف آشنایی مدیران و اعضای شرکتهای تعاونیها با انواع مدل کسب و کار در توسعه اقتصادی استان هرمزگان،  در جهاددانشگاهی هرمزگان به صورت انلاین  برگزار شد.                                                                                                                            

، صدیقه مظفر، سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاه، در وبینار «باشگاه تعاون و کارآفینی» با بیان اینکه نگاه به تعاون و تعاونی‌ها، نگاه مدیریت دولتی و برنامه‌ریزی نیست، افزود: نشست‌های مشترک در قالب رویداد در هفته کارآفرین برگزار می‌شود که خروجی این جلسات را به مسئولان منعکس خواهیم کرد.

سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان ، با اشاره به اینکه باید تولیدات استان را طوری مدیریت کنیم که ارزش افزوده ایجاد شود، بیان کرد: تولیدکنندگان باید از پتانسیل های استان، ارزش افزوده ایجاد کنند چرا که این مهم اشتغال را به وجود می‌آورد.

لازم به ذکر است سخنرانان این رویداد : موسی نجفی (مدیر کل دفتر تعاونی¬های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی)، عبدالحسین توانگری (مشاور و مدرس کسب و کار و مدیرعامل شرکت سنجش دانش صنعت جنوب)و خانم میترا قاسمی راد (کارآفرین و مدیر عامل شرکت تعاونی دریا رشمون هرمزگان)بودند .

انتهای پیام

کلید واژه ها: تعاون هرمزگان کار جهاد رشد جهاد مرکز رشد جهاد جهاد دانشگاهی استان رشد مرکز رشد


نظر شما :