رویداد ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، رویداد فناورانه ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات عصر روز جهارشنبه ۴ دی ماه توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در منش برگزار شد. "صدیقه مظفر"، مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان در حاشیه این رویداد فناورانه گفت: این رویداد ایده شو سوومین رویداد ایده شو ای است که به منظور ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات در جهاد دانشگاهی هرمزگان در سال جاری برگزار شد.
رویداد ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات برگزار شد

وی با بیان اینکه دانشجویان و ایده پردازان در این رویداد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند، افزود: شرکت کنندگان در این رویداد علمی هم با فرهنگ و نحوه ایده پردازی در زمانی کوتاه آشنا می‌شوند و هم اعتماد به نفسشان بالا می‌ رود.

مظفر اظهار کرد: دانشجویان در یک فضای صمیمی برای داوران، دانشجویان، پژوهشگران و فناوران ایده هایشان را مطرح کردند.

مظفر با بیان اینکه 18 ایده در سایت رویداد به ثبت رسید، خاطرنشان کرد: از این تعداد 10 ایده توسط افرادی که در این حوزه تخصص دارند، داوری و ایده‌های برتر انتخاب می شوند.

مظفر با بیان اینکه مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان این آمادگی را دارد که از ایده‌های برتر در این رویداد، بروشور و کتابچه تهیه کند، عنوان کرد: ۳ ایده برتر علاوه بر دریافت جایزه نقدی زمینه اجرایی شدن و استقرار آنها در مرکز نوآوری و شکوفایی فراهم می شود.

در پایان رویداد ایده شو، 3 ایده برتر با عناوین " سیستم اطلاع رسانی غرق شدن قایق ها " ، " گمرک بانک " و " هواده " به ترتیب رتبه های اول تا سوم با انتخاب داوران معرفی شدند و جوایز نقدی و  لوح تقدیر دریافت کردند.


نظر شما :