رویداد دورهمی کارآفرینی با محوریت گردشگری برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۵ کد : ۱۷۴۰۹ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان اولین رویداد دورهمی کارآفرینی در تاریخ ۰۷/۰۷/۱۳۹۸ ازساعت ۱۶ الی ۱۸ در جهاد دانشگاهی هرمزگان با استقبال بسیار خوب دانشجویان و ایده پردازان استان و علاقه مندان برگزار گردید.
رویداد دورهمی کارآفرینی با محوریت گردشگری برگزار شد

در بخش ابتدایی برنامه، جناب آقای مهندس یاسی پور معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان، ضمن خوشامد گویی و تقدیر از استقبال مهمانان، توضیحاتی پیرامون برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان و فرآیند حمایتی آنان و اهداف سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی در راستای اجرای سلسله رویداد های کارآفرینی ارائه نمودند.

در ادامه برنامه سرکار خانم مظفر، مدیر اجرایی مرکز رشد دانشگاه هرمزگان، در خصوص اهمیت کارآفرینی دانشجویان و همچنین تغییر رویکرد دانشگاهها از نگرش صرفا پژوهشی به سمت رویکرد دانشگاه های کارآفرین مطالبی را عنوان نمود وی افزود این رویداد ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان برگزار میشود.

جناب آقای عرفان فکری عضو هیئت موسس انجمن علمی گردشگری ایران بعنوان یک نمونه موفق از کسب و کار نوپا دعوت شد تا تجربیات استارتاپی خود را در اختیار مهمانان برنامه قرار دهند. ایشان ضمن ارائه مختصری از تجربیات خود در فعالیت های گردشگری خود چالش ها و فرآیند های بهبود دستیابی به یک استارتاپ موفق را برای حظار ارائه نمودند و در یک فضای تعاملی توانستند تمامی سوالات و ابهامات دانشجویان و ایده پردازان را در مسیر اجرایی سازی ایده هایشان ارائه نمایند.


نظر شما :