عنوان رویداد: کارگاه از ایده تا تجاری سازی محصولات صنایع دستی برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۶ کد : ۱۷۴۱۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، کارگاه از ایده تا تجاری سازی محصولات صنایع دستی با سخنرانی جناب آقای علی توسلی مشاور کارآفرینی و کسب و کار های نو (محورهای مشاوره کسب و کار در بسته بندی بازاریابی و فروش) برگزار شد.
عنوان رویداد: کارگاه از ایده تا تجاری سازی محصولات صنایع دستی برگزار شد

در حاشیه این مراسم علی توسلی در پاسخ به سوال خبرنگار روابط عمومی گفت: محور این کارگاه از ایده پردازی تا تجاری سازی است که طی دو ساعت ارائه خواهد شد، به دلیل اینکه مخاطب این برنامه فعالان صنایع دستی و آنها عمدتا محصولات زیبا و قابل رقابت تولید میکنند، شروع بحث با فضای کسب و کار و بازاریابی است. اما بیشتر محوریت در خصوص تجربه است.

وی افزود: فضایی هم که برای افراد ایجاد شده است نتیجه فعالیت های مرکزنوآوری جهاد دانشگاهی، اداره کل ورزش و جوانان، پارک علم و فناوری و اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان هرمزگان است، به عبارتی کارآفرین‌هایی دعوت کرده‌ایم از جنس خود شرکت کنندگان که میتواند نقش مهمی در بهبود تجاری سازی صنایع دستی استان ایفا کند.

در ادامه یک کارآفرین حوزه بسته بندی ایده ها و محصولات خود را جهت تلفیق با صنایع دستی و کمک به تجاری سازی صنایع دستی استان ارائه نمود.


نظر شما :