رویداد تازه شو کارآفرینی دریایی و شیلاتی برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۸ کد : ۱۷۴۱۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، رویداد تازه شو کارآفرینی دریایی و شیلات به‌همت مرکزنوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در جهاد دانشگاهی برگزار شد.
رویداد تازه شو کارآفرینی دریایی و شیلاتی برگزار شد

رویداد تازه شو کارآفرینی دریایی و شیلات با نگاه جذب، ترویج و کادرسازی جوانان نخبه و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی در کشور با محوریت و شعار افزایش رونق تولید صادرات محور و حرکت به سمت توسعه اقتصادی دریا محور در جهاد دانشگاهی برگزار گردید. این رویداد با هدف آغاز تقویت و ترویج توسعه دریامحور، فرهنگ سازی و آشنایی جوانان ساکن در سواحل کشور با پتانسیل های دریا و ایجاد تحول و هوشمندسازی در حوزه­های بنادر، سواحل و فراساحل، خدمات دریایی و بندری، حمل و نقل و لجستیک دریایی، شیلات و آبزی­پروری، گردشگری دریایی و محیط­زیست دریایی برگزاری شد.

در این رویداد بیش از پنج مربی و 4 داور متخصص در حوزه کسب و کار و از فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور دور هم جمع شده و با حضور بین افراد شرکت‌کننده، آنها را برای کارآفرینی در حوزه­های مذکور آماده کردند. همچنین به از ایده های برگزیده دعوت شد در رویداد استارتاپ ویکند  بهمن ماه ایده های خود را ارائه و آن را به مرحله تجاری سازی برسانند.


نظر شما :