رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری و صنایع دستی برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ کد : ۱۷۴۱۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان،رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری و صنایع دستی ، روز سه شنبه مورخ ۰۵/۱۱/۱۳۹۸ در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی با حضور کارآفرینان حوزه صنایع دستی و علاقمندان برگزار شد.
رویداد کارآفرینی تازه شو با موضوع گردشگری و صنایع دستی برگزار شد

در بخش نخست  این رویداد حمید یاسی پور معاون پژوهشی جهاددانشگاهی به بیان تجربیات خود در حوزه راه اندازی کسب و کارهای نوپا پرداخت و راهکارهایی جهت جذب سرمایه استارتاپ ها ارائه نمود. همچنین سرکار خانم حاج علی زاده کارشناس مسئول صنایع دستی گفت: بسته بندی صنایع دستی اهمیت ویژه‌ای هم برای مشتری وهم صادرات آن دارد، در ادامه تصریح کرد: متاسفانه بعضی از صنایع دستی هنوز به صورت بسته بندی در خور محصول به مشتریان ارائه نمی‌شود و این موضوع برای فروش صنایع دستی به گردشگران خارجی ضرورت دارد؛ چرا که با ارسال صنایع دستی به هر یک از کشورهای دنیا در واقع بخشی از فرهنگ و هنر هرمزگان به جهان معرفی می‌شود.

صدیقه مظفر مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان اظهار کرد: امیدوارم با این برگزاری این دوره ها بتوانیم گامی موثر در جهت توانمندسازی منابع انسانی  شاغل در حوزه صنایع دستی و گردشگری استان و ارائه خدمات مطلوب به تیم های استارتاپی برداریم

 محمدرضا برترانگ فعال حوزه ی گردشگری و بوم گردی استان از تجربه راه اندازی و شکست کسب و کار خود نیز در این رویداد پرداخت. در انتها نیز با حضور مهندس یاسی پور معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان و مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، از مهمانان رویداد تقدیر شد.


نظر شما :