فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان از فراخوان جذب و پذیرش ایده ها و محصولات فناورانه و حمایت از کسب و کارهای نو پا در مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان تا ۲۰ خردادماه سال جاری خبر داد.
فراخوان جذب و پذیرش واحدهای فناور در مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ حمید یاسی پور طهرانی با بیان اینکه مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان از قدیمی ترین مراکز رشد استان است که از سال 86 فعالیت های خود را آغاز و تاکنون اختراعات و ایده های فناورانه بسیاری در این مرکز به ثمر رسیده است گفت: این مرکز آمادگی پذیرش ایده های خلاقانه مرتبط با زمینه های تخصصی و فعالیت های پژوهشی واحد، در مباحث آب و انرژی، مدیریت، فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارد.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان با همکاری مرکز نوآوری و شکوفایی با هدف ایجاد فضای لازم جهت رشد و گسترش واحدهای فناور، کار آفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت، تجاری سازی دستاورد تحقیقاتی و همچنین توسعه شبکه همکاری بین بخش‌های تحقیقاتی و محیط کسب و کار، فراخوان جذب و پذیرش ایده های مبتنی بر نوآوری با رویکرد اقتصادی، محوریت تیم کاری مناسب و برنامه کاری مناسب و متناسب با موضوع فعالیت فراخوان داده است.

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان افزود: خدمات قابل ارایه توسط این مرکز شامل خدمات پشتیبانی از قبیل تامین فضای کار، تلفن، اینترنت، خدمات مدیریتی، حقوقی، مالی، آموزش تخصصی، مشاوره، تجاری سازی و... است.

▪️یاسی پور در پایان اعلام کرد: از نوآوران، ایده پردازان، دانشجویان و متخصصان هرمزگانی دعوت به عمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت نام می توانند به آردس: ابتدای بلوار دانشگاه، جهاد دانشگاهی هرمزگان طبقه سوم، مرکز رشد واحدهای فناور مراجعه یا با شماره 07633620724 تماس حاصل نمایند.

جزییات بیشتر در http://jdhor.acecr.ac.ir/fa


نظر شما :