بیست و چهارمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان بصورت ویدئو کنفرانس در این مرکز برگزار شد.

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۷ کد : ۲۱۸۹۲ تجاری سازی فناوری و اشتغال عمومی
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، بیست و چهارمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان در تاریخ ۲۷/۵/۹۹ با حضور اعضای شورای مرکز به صورت ویدئو کنفرانس به منظور بررسی ایده های فناورانه جهت پذیرش در مرکز رشد واحدهای فناور در این مرکز برگزار گردید.
بیست و چهارمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان  بصورت ویدئو کنفرانس در این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، بیست و چهارمین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان در تاریخ 27/5/99 با حضور اعضای شورای مرکز به صورت ویدئو کنفرانس به منظور بررسی ایده های فناورانه جهت پذیرش در مرکز رشد واحدهای فناور در  این مرکز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حمید یاسی پور سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور، ضمن تشکر از حضور اعضا در شورا به صورت ویدئو کنفرانس بر اهمیت و ضرورت توجه به ایده­‌های نوآورانه جهت ورود به مرکز رشد در مرحله پیش رشد تاکید نمودند. در ادامه یاسی پور افزودند: پس از 6 ماه تلاش نوآوران بر روی ایده خود در مرحله پیش رشد در شورای فناوری به دفاع از ایده خود پرداخته و می توانند بعد از اخذ رای داوران در شورا وارد مرحله رشد در این مرکز بشوند.

قابل ذکر است، در این جلسه پس از ارائه 4 ایده توسط ایده پردازان و بحث و بررسی توسط اعضای شورا در این جلسه در خصوص پذیرش آن ها در مرحله پیش رشد واحدهای فناور مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پس از ارزیابی و بررسی های انجام شده، با پذیرش این 4 واحد توسط اعضای شورا، در این مرکز مورد موافقت قرار گرفت.

در پایان جلسه اعضای محترم شورا به ارائه راهکارهای کاربردی جهت اجرایی نمودن بهتر ایده های مطرح شده در مرحله پیش رشد به صاحبان ایده و افزایش فروش محصولات یا خدمات واحدهای فناور مواردهایی را بیان نمودند.

 


نظر شما :