برگزاری پیش رویداد استارتاپ خرما؛

استارتاپ بسته بندی و فراوری خلاقانه خرما به صورت آنلاین در استان هرمزگان

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۷ کد : ۳۱۹۰۹ عمومی پژوهش و فناوری
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی هرمزگان ، گفت:پیش رویداد استارتاپی بسته بندی و فرآوری خلاقانه و نو آورانه خرما به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان،پیش رویداد استارتاپی بسته بندی و فرآوری خلاقانه و نو آورانه خرما در تاریخ15بهمن ماه 1399ساعت 12 ظهر به مدت 2 ساعت با محوریت پذیرش و هدایت شغلی ایده های خلاقانه، با حضور اعضای انجمن خرما استان در سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی به صورت آنلاین برگزار شد.

خشنود تاکید کرد: با توجه به اینکه خرمای استان هرمزگان ازنظر کیفیت، به خصوص در رقم پیارم رتبه دوم جهان را دارد پس باید به شیوه های جدید بسته بندی و شناسایی و بازاریابی این محصول توجه داشت تلاش‌های زیادی در این زمینه انجام شود و از این رو رویدادهای استارتاپ خرما میتواند در تسریع این امر کمک بهینه ای در جذب سرمایه‌گذاران و رشد این حیطه داشته باشد

وی با اشاره به برگزاری رویداد استارت آپی مجازی صنعت خرما در استان هرمزگان گفت: این رویداد استارتاپی بسته بندی و فرآوری خرما به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان و با همکاری مرکز رشد واحدهای فناور و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی وانجمن خرمای  استان هرمزگان برگزار شده است.

سرپرست مرکز علمی کاربردی دانشگاه جهاددانشگاهی هرمزگان در پایان تصریح کرد: با امید اینکه بتوان از ایده های نوین و خلاقانه  که در مورد آن تحقیق و پژوهش شده را شناسایی کرده تا به دانش روز تبدیل شود اقدام  به  برگزاری استارت‌آپ‌ها سه روزه بسته بندی خرما کرده است.

لازم به ذکر است: اول استارت آپ بسته بندی و فرآوری خرما با حضور خسروانی، معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان، سالکی، رئیس راهبردی شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان و خشنود، رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، مظفر، مدیر اجرای مرکز رشد جهاد دانشگاهی و جمعی از اساتید و دانشجویان و مد جویان کمیته امداد صاحب ایده به صورت آنلاین، در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد. میان ۳۰ ایده ارائه شده به دبیرخانه مرکز رشد جهاددانشگاهی ۱۳ ایده بر گزیده شده و به مرحله دوم که همان تعیین بوم کسب و کار است راه یافته اند.

انتهای پیام


نظر شما :