برپایی « رویداد تازه شو با محوریت گردشگری » در جهاد دانشگاهی هرمزگان

برپایی « رویداد تازه شو با محوریت گردشگری » در جهاد دانشگاهی هرمزگان

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۸ کد : ۳۲۴۵۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال فرهنگی
مدیر اجرایی مرکز رشد، نوآوری و شتابدهی  جهاد دانشگاهی، از برپایی « رویداد تازه شو با محوریت گردشگری » درجهاد دانشگاهی هرمزگان خبر داد.
برپایی « رویداد تازه شو با محوریت گردشگری » در جهاد دانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، صدیقه مظفر مدیر اجرایی مرکز رشد، نوآوری و شتابدهی  جهاد دانشگاهی، اظهار کرد وبینار« رویداد تازه شو با محوریت گردشگری » درجهاد دانشگاهی هرمزگان باهمکاری همت اداه کل ورزش و جوانان، سازمان تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان، موسسه عالی علمی کاربردی،مرکز فرهنگی گردشگری دریایی خلیج فارس و مرکز نو آوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی جهاد دانشگاهی10 اسفند ماه 1399 برگزارمی‌شد.

وی افزود:سرفصل های مطالب ارائه شده در این کارگاه شامل، آشنایی افراد با سرمایه گذاری در کسب و کارهای مرتبط با محوریت گردشگری ، با  تدریس اکبر رضوانیان، محمد رضا برترانگ، بابک مغازه‌ای به صورت آنلاین در سالن جهاد دانشگاهی برگزار شد.

مظفر ادامه داد: معماری هر سرزمین ریشه در ادب و فرهنگ آن سرزمین دارد. بدون شناخت گستره ادب و فرهنگ مردمانی که در پهنه آن سرزمین زیسته اند، نمی توان به چونی ها و چندی ها پی برد.

 وی ادامه داد:در این رویداد سعی بر آن شد تا با روش تحلیلی- توصیفی و استفاده از منابع کتابخانه ای به بررسی تاثیر فرهنگ و سنت های بومی استان هرمزگان بر جذب گردشگران و ارائه راهکارهایی جهت استفاده از سنت های بومی متاثر از فرهنگ در شرایط امروز بپردازیم.

این مقام مسئول بیان کرد: شناخت الگوها و سنت های بومی شهرها می تواند به منزله شناخت جامعه باشد. سفر کردن فرصت، نعمت و سرمایه ارزشمندی است، لیکن عدم توجه به این مقوله می تواند اثرات مخربی بر روحیه و حتی زندگی افراد داشته باشد.

 لازم به ذکر است، برگزاری رویداد   در محیط دانشگاه، زمینه‌سازی برای راه‌اندازی شرکت نوپا و حرکت به سمت تولید و ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه، از مهمترین اهداف این دکارگاهای آموزشی می باشد.

انتهای پیام

کلید واژه ها: جهاد جهاد دانشگاهی دانشگاهی فرهنگ سنت سنت بومی هرمزگان ارائه


نظر شما :