به همت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی؛

برگزاری مسابقه هفته تعاون در جهاد دانشگاهی هرمزگان

۱۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۰ کد : ۳۵۹۸۱ تجاری سازی فناوری و اشتغال عمومی تاپ خبر
با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کارگروهی و آشنایی با قوانین و مقررات شرکت های تعاونی جهاددانشگاهی با همکاری وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در امر تعاون کشور برگزار کرد.
برگزاری مسابقه هفته تعاون در جهاد دانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، صدیقه مظفر، سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان گفت:  در جهان امروز، برای کسب توفیق در کلیه مسائل اقتصادی و فرهنگی باید همکاری باشد تا بتوان به مقاصد عالی دست یافت.

وی ادامه داد: هر سال به عنوان هفته تعاون نامگذاری شده و این ایام فرصتی برای بازگویی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این بخش مهم اقتصادی کشور است و برنامه‌های هفته تعاون به دلیل اپیدمی ویروس کرونا، به صورت مجازی  برگزارشد.

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان  ابراز کرد: از آن جاکه تعاونی ها در فرآیند رشد و تعالی اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی جامعه تأثیر بسزایی دارند، در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به صورت گسترده به آن پرداخته شده است. اصل 44، مهم ترین اصلی است که در قانون اساسی در مورد تعاونی ها آمده است که در آن به طور مشخص، تعاون را یکی از بخش های سه گانه نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران معرفی می کند.

مظفر: به مناسبت هفته تعاون مرکز رشد جهاد دانشگاهی با همکاری اداره  کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان سعی در برگزاری وبینار کرسی تعاون و کارآفرینی با موضوع آشنایی مدیران تعاونی ها و دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مسائل حقوقی کسب و کارهای نوپا، برگزاری وبینار باشگاه تعاون و کارآفرینی با موضوع آشنایی مدیران و اعضاء تعاونی ها با نوآوری و اصول دیجیتال مارکتینگ در استارتاپ ها و شرکت ها، برگزاری نشست تعاون و کارآفرینی با موضوع آشنایی مدیران تعاونی ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان با نوآوری در مدل کسب و کار از جمله وبینار های آنلاینی است که به مناسبت هفته تعاون نمود.

این مقام مسئول  اضافه کرد: برگزاری مسابقات ترویجی تعاون از طریق ویدیو کنفرانس است و همچنین سومین وبینار تور ترویجی آموزشی تعاون و کارآفرینی نیز با همکاری اداره کار و رفاه اجتماعی  با هدف آشنایی مدیران و دانشجویان و فارغ التحصیلان با فعالیت های شرکت های تعاونی نمونه و پیشتاز استان برگزار شدکه در پایان به برندگان این مسابقه جوایز ارزند اهدا شد.

انتهای پیام  

کلید واژه ها: تعاون هفته تعاون تعاون کارآفرینی تعاون کارآفرینی موضوع تعاون کارآفرینی موضوع آشنایی تعاونی کار کار رفاه کار رفاه اجتماعی مدیران صدیقه مظفر سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی رشد جهاد هرمزگان استان هرمزگان


نظر شما :