دنیای جدیدی کشف و رویاپردازی کنید

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۸ کد : ۳۸۱۳۹ عمومی
هم‌زمان با هفته جهانی کارآفرینی رویداد دورهمی کارآفرینی کسب‌وکار با محوریت صنایع‌دستی در جهاد دانشگاهی برگزار شد .

روابط عمومی جهاد دانشگاهی /هرمزگان  سرپرست معاون مرکز رشد و واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان  از برگزاری رویداد دورهمی کارآفرینی کسب‌وکار با محوریت صنایع‌دستیباهدف بررسی و شناخت ایده‌ها، گفتمان سازی ، ایجاد حوزه مناسب برای انتقال تجارب هنرمندان، تعالی بخشیدن به ارزش و شأن بالای صنایع‌دستی  در راستای ایجاد زمینه مناسب برای تعامل میان هنرمندان استان و نمایان ساختن ظرفیت‌های هنری آنان با حضورمتقاضیان و پیشرانهای طرح ملی مشاغل خانگی  به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی به همت مرکز مشاوره و خدمات کار آفرینی جهاد دانشگاهی و با همکاری اداره کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به‌صورت آنلاین در جهاد دانشگاهی استان بر گزار شد.

صدیقه مظفر با تبریک هفته جهانی کارآفرینی   گفت: رویداد دورهمی کارآفرینی کسب‌وکار با محوریت صنایع‌دستی ویژه جوانان و علاقه‌مندان به کارآفرینی و به همت مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی هرمزگان  و همکاری اداره کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برگزار می‌شود.

وی افزود: هفته جهانی کارآفرینی متعلق به‌ همان کسانی است که کسب‌وکار جدید و بزرگی را با ایده‌های بسیار نو آغاز کرده‌اند و باعث گسترش رفاه انسانی و رشد اقتصادی و ایجاد جهانی بهتر شده‌اند

معاون مرکز رشد و واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان  ابراز کرد: رویداد دورهمی کارآفرینی کسب‌وکار با محوریت صنایع‌دستی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی باهدف شتابدهی به کسب‌وکارهای فناورانه جوانان باهدف  شناسایی عوامل مؤثر در تولید و اشتغال با رویکرد کارآفرینی در هرمزگان برگزار می‌شود.

مظفر اظهار داشت: رویداد دورهمی کارآفرینی کسب‌وکار با محوریت صنایع‌دستی در قالب کارگاه‌های مجازی در قالب «صندلی تجربه» با حضور دکتر نادر کمالی (عضو هیئت‌علمی دانشگاه هرمزگان و عضو بنیاد نخبگان ایران)، فرخنده بادروج (مدیرعامل تعاونی نقش و نگار الماس )و مژگان دادی پور (رئیس اتحادیه صنف فروش دستبافت استان هرمزگان و مدیر آموزشگاه نقشینه ) دوشنبه 17 آبان 1400برگزار شد.

این مقام مسئول ابراز کرد: 20 سال دیگر از کارهایی که انجام نداده‌اید پشیمان می‌شوید نه کارهایی که انجام داده‌اید. بنابراین خود را گرفتار دور باطل زندگی نکنید. از یک اسکله امن دل به دریا بزنید. بادها را در قایق خود جمع کنید. دنیای جدیدی کشف و رویاپردازی کنید. زندگی را درک کنید.

شایان ذکر است این رویداد در راستای اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور متقازیان و پیشرانهای طرح با کارفرماییی اداره کار تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و مرکز برگزار شد.

در ادامه گفتگو داشتیم با در حال تکمیل.................................

انتهای پیام

کلید واژه ها: هرمزگان دانشگاهی هرمزگان جهاد دانشگاهی هرمزگان استان هرمزگان اجتماعی استان هرمزگان رفاه اجتماعی استان هرمزگان کارآفرینی دورهمی کارآفرینی رویداد دورهمی کارآفرینی کارآفرینی کسب


نظر شما :