دورهمی  فعالان صنایع دستی در  رویداد کار آفرینی صنایع دستی

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۳ کد : ۳۸۱۴۰ عمومی
 مرکز مشاوره و خدمات کار آفرینی جهاد دانشگاهی به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی و با همکاری اداره کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برای گرد هم آوردن فعالان صنایع دستی با رویداد دورهمی کار آفرینی کسب و کار با محوریت صنایع دستی را برگزار کرد.

به گزارش دبیر حانه طرح ملی مشاغل خانگی ، رویداد دورهمی کار آفرینی کسب و کار با محوریت صنایع دستی باهدف رفع نیازها و چالش‌های فعالان ، متقاضیان و کار آفرینان حوزه‌های گوناگون صنایع‌دستی در راستای ایجاد زمینه مناسب برای تعامل  و ایجاد شبکه گسترده میان هنرمندان استان و رفع چالش‌ها و نیازهای این حوزه به‌صورت آنلاین برگزار شد  .

در این دورهمی استارتاپی کار آفرینی کسب و کار با محوریت صنایع دستی حوزه های گوناگون صنایع دستی با ارائه ایده ها و نیازها‌، چالش‌ها، ضرورت‌ها و برنامه‌های آینده در حوز‌ه‌های یادشده به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند و راه‌کارهای پیشرفت در کسب‌وکارهای این حوزه را ارائه دادند

این رویداد که 22آبان ماه  ماه سال1400به همت  مشاوره و خدمات کار آفرینی جهاد دانشگاهی و کار فرمایی  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان برگزارشد.

شرکت کنند گان به صورت رایگان در این دورهمی شرکت کردند و ایده های خود را در مقابل داوران بیان نمودند و در نهایت جوایز ارزند به نفرات اول تا سوم ارائه شد .

انتهای پیام

 

کلید واژه ها: کار کار آفرینی حوزه صنایع صنایع دستی دستی ارائه دورهمی


نظر شما :