بازدید از نمایشگاه مشاغل خانگی با شعار« هر خانه یک کارگاه »

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۶ کد : ۳۸۱۴۱ عمومی
بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاددانشگاهی استان و جمعی از مسئولان و کارآفرینان در جهاددانشگاهی استان از نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب‌ و کارهای خرد در جهاد دانشگاهی هرمزگان به عمل آوردند.

شنبه 22آبان ماه 1400 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس جهاددانشگاهی استان و جمعی از مسئولان و کارآفرینان در جهاددانشگاهی استان از نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب‌ و کارهای خرد در جهاد دانشگاهی هرمزگانبازدید به عمل آوردند.

کلیه غرفه‌داران در این نمایشگاه همچون سایر نمایشگاه‌های دیگر درخواست راه‌اندازی یک بازارچه یا نمایشگاه دائمی را برای ارائه محصولات خود از مسئولان بازدیدکننده داشتند و فروش بهتر محصولات خود و یافتن یک بازار فروش نسبتاً پایدار را در گروی ایجاد این بازارچه دائمی در شهرستان عنوان کردند.

« هادی ابراهیمی » رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج فرهنگ کار، حمایت از تولیدات داخلی و مشاغل خانگی ، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه و کمک به اقتصاد خانوارها از محل فروش محصولات و بازاریابی، ترغیب افراد بیکار جهت روی آوردن به کارآفرینی و رونق مشاغل خانگی عنوان کرد.

وی اضافه کرد: برپایی این نمایشگاه‌ها همچنین سبب شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گروه‌های هدف و فراهم کردن بستر مناسب برای معرفی و عرضه محصولات می‌شود.

ابراهیمی ادامه داد: ترویج و نهادینه کردن تولیدات و مشاغل خانگی موجب رونق کارآفرینی در جامعه شده و حمایت از کسب‌وکارهای کوچک از جمله مهم‌ترین راهکارهای اقتصاد مقاومتی در این برهه زمانی است.

شایان ذکر است : نمایشگاه مذکور با همت جهاد دانشگاهی هرمزگان و همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به مناسبت هفته جهانی کار آفرینی برگزار شد.

انتهای پیام

کلید واژه ها: نمایشگاه کار تعاون کار کار رفاه کار رفاه اجتماعی مشاغل مشاغل خانگی خانگی استان محصولات


نظر شما :