برپایی تور ترویجی آموزش تعاون مجازی در هرمزگان

۲۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۱ کد : ۴۲۴۸۴ عمومی آموزشی
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از برگزاری تور مجازی ترویجی تعاون وکارآفرینی خبر داد.
برپایی تور ترویجی آموزش تعاون مجازی در هرمزگان

به گزارش سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از برگزاری" تور ترویجی آموزش تعاون " مجازی در تاریخ  24اسفند1400دراستان خبر داد. صدیقه مظفر گفت: از دیگر اهداف تور های ترویجی را بازدید از تعاونی های نمونه و الگو برای مخاطبین بخش تعاون دانست و گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و محدودیت های به وجود آمده، در اقدامی نو در استان موفق به برگزاری این تور به صورت مجازی در سطح استان شدیم.

سخنرانان رویداد : جناب آقای عین الله سالار حسینی  (مدیر تعاونی های استان هرمزگان) جناب آقای وحید تهمتن (مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی توزیعی بتون ایرانیان)

مظفر  ادامه داد:علاقه مندان می توانند از طریق سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی هرمزگان(امجد)با لینک http://amjad.jde.ir/hr/ وارد شوند و پس از ورود به سامانه در قسمت انتخاب نام جلسه "سلسله رویداد های ترویجی تعاون(استان هرمزگان)"و سپس وارد کردن نام و نام خانوادگی و انتها وارد کردن (رمز عبور: 12345 ) وارد وبینار شوند .

لازم به ذکر است هنگام وارد کردن رمز عبور، زبان کیبورد را انگلیسی(En) انتخاب کنید و از فیلترشکن استفاده نکنید و جهت ورود در سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی هرمزگان (امجد) از مرورگر(موزیلا) Mozilla Firefox  یا Google chrome اپدیت شده استفاده کنید.

لازم به ذکر است سلسله رویداد های ترویجی به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان ، با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به صورت آنلاین برگزار می‌شود

انتهای پیامنظر شما :