برپایی رویداد "آشنایی با تامین مالی ویژه کسب وکارهای شرکت های تعاونی"

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۳ کد : ۴۲۵۱۲ عمومی آموزشی
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از برپایی رویداد آشنایی با تامین مالی ویژه کسب وکارهای شرکت های تعاونی خبر داد.
برپایی رویداد "آشنایی با تامین مالی ویژه کسب وکارهای شرکت های تعاونی"

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی ، صدیقه مظفر، سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان. گفت: 19 اسفند ماه رویداد تامین مالی در کسب وکار های شرکت های تعاونی با هدف : آشنایی مدیران  تعاونی ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مسائل حقوقی و مالی شرکت های تعاونی در جهاد دانشگاهی به همت مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان ، با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره به سه بخش ازمهم ترین مسائل حقوقی و مالی یک کسب و کار می پردازد که  کارآفرینان در تصمیم گیری های حقوقی خود در ارتباط با عقد قرارداد با اشخاص ثالث از جمله قرارداد هم بنیانگذار و از آن حائز اهمیت در مذاکره و انعقاد قرارداد سرمایه گذاری که به تشریح مسائل مهم مالی و اقتصادی، میزان کنترل و قدرت تصمیم‌گیری و ... طرفین قرارداد می پردازد، دقت عمل بیشتری به خرج دهند.

مظفر افزود: متاسفانه مسائل حقوقی که کارآفرینان در معرض آنها قرار می‌گیرند؛ عموماً آنچنان که باید و شاید مورد پیش‌بینی و پیشگیری قرار نمی‌گیرد. غافل از آنکه در این حوزه ابتلا به یک مشکل حقوقی ناشی از عدم آگاهی کارآفرین از الزامات حقوقی و مفاد قراردادی، ضرر و زیان های غیرقابل جبرانی را متوجه کارآفرینان می نماید و می تواند کسب‌وکار تازه تاسیس و نوپای آنان را تا مرز انحلال پیش برد. این دوره به مسائل حقوقی که هر کارآفرین در روند توسعه کسب‌وکار خود با آن مواجه است، می‌پردازد.

وی ادامه داد: سخنران رویداد :جناب آقای علی احمدی( بنیانگذار آکادمی تغیییر) و سرکار خانم عایشه پرباره (مدیرعامل شرکت تعاونی و صنایع دستی و گردشگری دریا در بندر چارک)

) می باشند .

سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان مدت این رویداد 2 ساعت می باشد.

این مقام مسئول ادامه داد:علاقه مندان می توانند از طریق سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی هرمزگان(امجد)با لینک http://amjad.jde.ir/hr/ وارد شوند و پس از ورود به سامانه در قسمت انتخاب نام جلسه "سلسل رویداد های ترویجی تعاون(استان هرمزگان)"و سپس وارد کردن نام و نام خانوادگی و انتها وارد کردن (رمز عبور: 12345 ) وارد وبینار شوند .

لازم به ذکر است هنگام وارد کردن رمز عبور، زبان کیبورد را انگلیسی(En) انتخاب کنید و از فیلترشکن استفاده نکنید و جهت ورود در سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی هرمزگان (امجد) از مرورگر(موزیلا) Mozilla Firefox  یا Google chrome اپدیت شده استفاده کنید.

انتهای پیام


نظر شما :