برگزاری برگزاری کارگاه آموزشی «تکنیک های خلاقیت در کسب وکارهای شرکت های تعاونی» در جهاد دانشگاهی هرمزگان

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۱ کد : ۴۲۵۱۸ عمومی آموزشی
سرپرست معاونت مرکز رشد جهاد دانشگاهی، از برگزاری کارگاه آموزشی «تکنیک های خلاقیت در کسب وکارهای شرکت های تعاونی» با تدریس دکتر مهدی رحیمی خبر داد.
برگزاری برگزاری کارگاه آموزشی «تکنیک های خلاقیت در کسب وکارهای شرکت های تعاونی» در جهاد دانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، صدیقه مظفر، معاونت مرکز رشد گفت : برگزاری کارگاه آموزشی «تکنیک خلاقیت در کسب وکارهای شرکت های تعاونی» درتاریخ  19 اسفند ماه 1400 از ساعت9 الی11 در سامانه آموزش مجازی با حضور کارآفرینان ،دانشجویان و علاقه مندان در مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.

 

وی افزود : این کارگاه با با تدریس دکتر مهدی رحیمی ؛ با هدف آشنایی و هدایت دانشجویان و فارغ التحصیلان، خلاقیت ، تفکر خلاق و چه تکنیک های برای آن وجود دارد برگزار شد.

 

 رحیمی با اشاره به اینکه تفکر خلاق چیست و چگونه می‌توان خلاقانه فکر کرد ادامه داد: شناخت عملکرد مغز راهی برای کسب آگاهی از تفکر خلاق است تا آنجا نوزادان بیشتر به چیزهای پیچیده و درحال‌تغییر مانند برگ‌های درختی که  با باد حرکت می‌کنند، نگاه می‌کنند تا چیزهای ساده و ثابت. اینجا است که می‌فهمیم علاقه به پیچیدگی در ما نهادینه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه هرچه بیشتر یاد بگیرید، یادگیری برای شما راحت‌تر می‌شود. ادامه داد: این امر به‌ویژه وقتی که بیشتر و بیشتر درباره همان موضوع می‌آموزید، صادق است زیرا مغز ما هر بار اطلاعات بیشتری برای ساخت یک تصویر خواهد داشت.

وی بیان کرد: مغز ما جذب الگوها و ساختارها می‌شود و تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری دارد تا بتواند آنها را با اطلاعات قبلی پیوند دهد. کسب توانایی برقراری پیوند میان این اطلاعات به شکل‌گیری تفکر خلاق کمک فراوانی می‌کند.

 

انتهای پیام


نظر شما :